SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Crsa 1.2 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
113403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes - Opel Corsa 1.2 Benzin* Viti i Prodhimit 25.12.2002* Klim* Airbeg* Regjistrimin e 2 Ks * Regjistrim ka 10 Muj* Vetura osht e ardhur Prej ZvicrreBoj edhe ndrrim. * per ma shum info kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Vushtrri
044500395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »