SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet seat ibiza-2000-1.9 tdi
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
113407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat ibiza 1.9 tdi me 1 tkuqe esht ne gjendje shum te rregullt si mrena dhe jasht posedon abs,karrikat,me nxemje,klimatorik etj mundeni me thirr edhe ne viber +37745161183

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Ferizaj
045 161 183
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »