SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 170 Avangard
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
113419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 170 me liber te serviseve

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Therandë
049881713
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »