SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Sportage 2001 diesel 2.0 bojm ndrrime 4X4
Çmimi :
€2,690.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Kia Sportage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
113428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kia sportage 2001 ne gjendje shum te mir 2.0 dizel posedon : klim , xhama me rrym etj bojm ndrrim 4X4Te interesuarit mund te thirrin ne 044463943

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »