SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW T4 - 1995 - 1 .9 Turbo
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
113436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T-4 -1995 -1.9 Turbo Eshte Tuning Fellne 245-40-ZR17Drita ColorMusic PIONER 1600 VI posedon te gjitha servisetKjo vetur eshte e ardhur nga Zvicra jam.personi i pare.eshte ne gjendje shum te mir pa asnje defekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MeetiNjo
044/400-287
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »