SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
113479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrim deri me 25/11/2016
servisin e kryer, gurner dhe diskat e frenave te reja Panoram child lock
Mbryllje qendrore
Pasqyret me rrym te gjitha
Komanda ne timon
Bord kompjuterik
klima tronik
fellga 16
hipotek nuk eshte
pertkthimi behet menjeher
per me shum kontaktoni ne nr e tel 045 20 14 37 + viber mundesi ndrrimi me vetur me te vogel
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
045201437
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »