SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz 190
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
ID e produktit :
113484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 190 ngjyr te verdh 2.0 disel regjistrim deri ne shtator i rujtun osht si mrena si jasht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Iqilam
Neuenhof, Aargau
045662114
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »