SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330 CI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
BMW 330
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
113491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 330ci vp 2001 170kw 231ps leda para mbrapa drita xenon-bixenon llamell sport (flutur) amortizimin gwind karrika lekur karrika nxemje me memory klimatronic tempomat senzor parkimi vetura esht ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Young
Prishtinë
045392000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »