SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.5 Quatro
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.5 TDI V6 Quatro (4x4) Automatik Tiptronik
Viti i prodhimit: 2003, Ngjyra: E Hirit Mbyllt Metalike, 180ps, Diesel 2.5
Regjistrim: 09.2016
ABS, ESP, Hidraulik, Klime autoimatike, drita Xenon automatike, Karrige me nxemje, senzora parkingu, senzora dritave, larese te dritave, komanda ne timon, Board Computer, radio cd, fellne 16" me goma te reja te dimrit, 245,000km te kaluara me liber servisi, importuar nga gjermania, servisuar dhe ne gjendje shume te mire.

Tel: 044160870
Informata rreth publikuesit
Adem
Prishtinë
044160870
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »