SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jeep
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
5.20
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
113500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jeep cherokee 1997
Informata rreth publikuesit
Rrahim
Pristina
044836000
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »