SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel Vectra
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
113510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel vectra 2.0 ingjeksion viti 1990 ne gjendje te rregullt 10 muaj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbon
Dragaš
049187997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »