SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shes opel Corsa dizell 1.3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2011
ID e produktit :
113515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shes Opel Corsa dizell1.3 i doganuar qe dy muaj ks ,liber servisi , gjamat e zi fabriqki , gomat e reja , komandat ne vallan , dy qelsa i ka ,km 140.000 tkalume ,baj edhe ndrrim .Nr 044239 068

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sallon
044 239 068
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »