SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTI
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
113517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra H 1.7 CDTI (TI -te kuqe), viti i prodhimit 2005, regjistrim deri me daten 17.04.2016.Kilometra: 220.000, Karavan, Diesel, Klimatronik, Xhama elektrik dy te paret, Komanda ne timon, 2 qelsa, ABS, Airbag, 5 shpejtesi, 2 lloje te gomave.Mund te kontaktoni: 049-226-812; Viber +37749226812

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Gjilan
049226812
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »