SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d Coupe
Çmimi :
€14,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Sensor Parkingu
ID e produktit :
113519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura BMW 320d 177ps

Viti i prodhimit .2008
Automatik
Me Tabela VR / Presheve
Harxhimet l/100km 7.0/4.5/6.5 (qytet/rruge hapur /Tot ) Diesel
Coupe
Senzor per shi
Senzor ne pasqyre mbrenda kunder dritave te gjata
Klima automatik
Senzor per parking
Auto start -stop system (ndalet ne semafor )
Tempomat
Ngjyre e Zezë Metalike
Manual
Diesel
kapacitet 1995 cm3
Radio BMW Professional

049177373
Informata rreth publikuesit
Valon
Kilimanjaro, Tanga, Tanzania
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »