SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
113522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206
1.4 benzin
viti 2004
ka rexhistrim.deri ne muajin e 9
gjamat elektronik
klim etj

Nr per kontakt : 044 23 23 97
Informata rreth publikuesit
riad
Ferizaj
044999377
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »