SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3 2000 1.8 turbo
Çmimi fillestar :
€3,000.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (34% zbritje)
Çmimi :
€2,000.00 Çmimi rritet në €3,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
113547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 1.8 turbo viti 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pristina
044608920
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »