SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Audi B4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
113548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi b4 1.9TDI ne gjendje shum te mir teknike po ashtu audi ka edhe Klim dhe goma te mira
servisin e ka te kryer Regjistrim ka edhe 5 muaj
Informata rreth publikuesit
Flaamur
Gllamnik
044166695
Gllamnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »