SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 Turbo 1.6
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
113556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 Turbo 1.6
Regjistrim Deri Ne Qershor Me Targa 01
Esht Ne Gjendje Te Rregullt
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Lipjan
044 974 222
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »