SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
113581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 1.9 TDI i ardhur nga Gjermania , ABS , gjamat me rrym ,karrikat me rrym etj , per info me te hollsishme kontakto ne nr e telit 044-759-883 /049-686-942
Informata rreth publikuesit
Besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »