SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 3 tdi me klim
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
113586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 1.9tdi 90ps me klim fabrikisht osht tdi regjistrimi i ka skadu me 28 01 2016 osht shum ne gjedje te mir boj ndrrim edhe ma naj golf 5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leutrim
Prishtinë
045 630 598
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »