SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.9 me 6 shpejtsi viti 2007
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
113595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.9 me 6 shpejtsi , viti 2007 qmimi osht fiks 5000e Fiks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Salih S.
Pristina
044982909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »