SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,750
Motori (kubik) :
130.00
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 2003 DI Me te kuqe..Makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shum te mir Motorike Dhe xhenerike vaj filtra ryp te sapondruar ..Makina shitet per Arsye Emigrimi....Cmimi 3700 Euro
Informata rreth publikuesit
Nisi
Prizren
00355685277278
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »