SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat v6
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
113603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat v6 2.0 dizell viti 2005 4x4 pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
meriton
Therandë
049154514
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »