SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
113604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X5 XDRIVE 3.0
viti 2008
ne gjendje perfecte ....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Gjilan
044761521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »