SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307 2.2hdi,viti prodhimit 2006-07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
113637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeoja 307, 2.2 hdi,manual, ne gjendje perfekte, full extra viti i prodhimit 2006-7 kilometra 200,000 posedon panoram 7 ulese, karrikat me nxemje, tempomat, xenona, senzor parkingu etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmir
Prishtinë
044653320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »