SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi -1998
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
113674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 tdi 1998

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mili
Porto Sant'Elpidio
+355699500171
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »