SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr Atv ( 4 rrota )
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '13
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
11369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin me 4 rrota urgjentisht motorri ka 250 kubik per me shum informata na lajmroni ne tel 045 689 440
Informata rreth publikuesit
rusi
Skënderaj
045689440
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »