SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mecedes e270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
113704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes E class 27o cdi Automatik tiptronik i regjistruar rks ne gjendje shum te mir ,per me shum info na kontaktoni :+38649293040

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Sandnes, Norway
049293040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »