SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto 2002
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
113717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto 1.8 benzin i sa po ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte te gjitha serviset e kryera per informata shtes na kontaktoni 049373165

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
049373165
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »