SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf IV
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
244,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.4 16v benzinë, me kilometrazhë 244000, të gjitha serviset i ka të kryera, ka të ndërruar rrypin dhëmbëzor në 236000 km.

Tel. 044 120 100
Informata rreth publikuesit
Herolind
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »