SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES JEEP CHEROKEE -90
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
225
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
1990
ID e produktit :
113797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES JEEP CHEROKEE -90 NE GJENDJE SHUME TE MIRE REGJISTRUAR DERI ME TETOR 2016. 4x4 FUNKSIONAL 4.0 CC GAS/BENZIN. ULESET LEKURE. NGJYRE E ZEZE. PA KOROZION. NDRIM NUK BEJ

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
Prizren
044884480
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »