SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 avant
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
113800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 avant 2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dani
Prishtinë
049-367-466
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »