SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz ML 270 CDI 2003
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '17
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të rregullt,është e ardhur nga Zvicra në vitin 2014(me 260000 km) shumë pak e vozitur në KS.
Regjistrim deri ne Nentor 2017
Marshi : Automatik (Tiptronik).
Nr kontaktues : +386 49 414-515.
Informata rreth publikuesit
Gent
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »