SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
113810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroën c 3 ne gjendje te rregullt servisat me rregull krejt gjindet ne sloveni vetura ne muajin maj vjen ne kosov te interesuarit munden me shkru ne fb ilirjan krasniqi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilirjan
Celje
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »