SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel aster 1.9 H
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
113816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes astren 1.9 h. Ne gjendje prefekte te mir 6 shpejtsi.Postuar nëpërmjet celularit. Nr 045 282866
Informata rreth publikuesit
Fgggg
Prishtinë
045282866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »