SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peogeot 106 1.1 viti prodhimit 2002
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 106
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2002
ID e produktit :
113818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peogeot 106 1.1 benzin Viti Prodhimit 2002
Informata rreth publikuesit
staysuho
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »