SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,750.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
113826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 tdi 2004 full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044 354 605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »