SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C200 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
113836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes C200 Automatik Diesel Viti 2003 serviset e kryera me rregull Ska as ni problem Posedon: *Fellne *Klima *Xhamat me rryme *Sensora parkingu para-mrapa *Komanda ne timon *Xhamat mrapa te errsuar Vetura gjendet momentalisht ne Belgjik por se shpejti vjen ne Kosove

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Vushtrri
044235157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »