SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra - 2005
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
113857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra 1.9 cdti si ne foto

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Ferizaj
045250001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »