SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 (2003)
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,452
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
113869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi 2002 shum i rujtun mundsi ndrrimi me ,Lupo,polo,Nisan Micra ose pikap

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit E
Drenas
04460711
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »