SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E 250 CDI 2011 COUPE (Automatik) + (Manual)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes E 250
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
113873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz E 250 CDI 2011 COUPE (Automatik)
Mercedes-Benz E 250 CDI 2011 COUPE (Manual)
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Ngjyra e Bardhe metalike 2 dyer 4 ulse
Nderrusin (MANUAL) + Automatik
OPSIONE; klimatronik dy zonale
Timon sport komandat ne timon
Ulset lekur te bardhe+ zez ,,ulset sport
Ulset elektrike dhe memory, senzor parkimi
Navigacion TV, HD , Radio,CD, SD CARD,ABS,ESP
Bordkopjuter ,airbag,dritaret elektrike
Mbyllje elektrike
Fellne alumini
Alarm kunder vjedhjes. Tempomat
Kilometrazha: 155469
Karburanti: naft
Kapacitet: 2143/150
Liber Servisit: PO
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »