SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
113888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI Q5 3.0 TDI Quattro Lleda Para Lleda Mrapa Xenon Senzora te parkingut Panaram Pulla Vallon Navi Gacion Nxemje karrika etj etjTel 044 150 000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto sallon ILIRI
Prishtinë
044 150000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »