SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI 2013
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2013
ID e produktit :
113894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
189000KM.68KW(92PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5

VITI;2013,NGJYRE HIRI METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,KLIMA,LED,RADIO-CD,DRITARE ELEKTRIKE

PER ME SHUM INFO ; www.autolami.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »