SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,750.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
113903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2.0 tdi 140ps 2004 ni vjet rks full ekstra me gjitha serviset e kryera.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Fushë Kosovë
044 354 604
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »