SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 530d, F10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
113906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen BMW 530d, F10, viti i prodhimit 2010 me 8 shpejtesi, Automatik ne gjendje shum te mire.
Numri kontaktues 049615431
Informata rreth publikuesit
Erhan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »