SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 - 2010 - 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
113933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Gjilan
045487639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »