SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vento
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
283,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
113941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejm nderrim venton me golf 2
1.9 dizell viti 96
049-582-057 044-926-768
Informata rreth publikuesit
Egzon
Malishevë
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »