SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat IBIZA
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
113943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat IBIZA 1.9 TDI me I t kuqe klimatronik karrikatme nxemje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Frankfurt, Germany
045616183
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »