SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen berlingo
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
113948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen berlingo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Barcelona, Spain
044 672 278
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »