SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.4
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1995
ID e produktit :
113961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.4 pl. benz 95Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridi
O49 633 253 - 044 555 670
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »